"Rastúce detské lyže" rastú pre vás v INTERSPORTe

Najlepšie detské lyže sú tie, ktoré rastú spolu s vašimi deťmi

Ani sa nenazdáme a nová lyžiarska sezóna je tu, a váš nádejný malý lyžiar je zas o rok vyšší. Väčšinou si nová zimná sezóna vyžaduje kompletnú výmenu lyžiarskeho šatníka. Deti rastú ako z vody. Oblečenie s nimi, žiaľ, nerastie – ale lyže áno, aspoň tie od značky Tecno Pro. INTERSPORTu sa tak podarilo vyriešiť známy problém, ktorý trápi lyžiarov už celé generácie.

INTERSPORT opäť prináša mimoriadnu ponuku pre lyžiarsky dorast „Lyže, ktoré rastú s deťmi“ - keď už budú pre dieťa prikrátke, ponúkajú vám za malý príplatok dlhší model.

Každý dospelý lyžiar si ešte dobre pamätá na svoje začiatky: Takmer každý rok bolo treba zaobstarať dlhšie lyže. Tie minuloročné už boli prikrátke. Z finančných dôvodov ste potom zdedili lyže po staršom bratovi či sestre. Mohlo to, samozrejme, pokaziť radosť z vášho obľúbeného zimného športu. Na vhodných lyžiach sa učí rýchlejšie.

Takéto riešenie nie je ideálne ani z hľadiska výučby lyžovania - ak sú lyže prikrátke, bude mať malý lyžiar problémy s rovnováhou. Ťažšie bude aj udržať správnu stopu v oblúku. A pri vyšších rýchlostiach začnú lyže vibrovať. Ak sú lyže naopak príliš dlhé, dieťa si lyžovanie veľmi neužije, lebo bude mať problémy s nástupom do oblúka. Pridlhé lyže sa nedajú poriadne ovládať.Efektívne lyžovať a zároveň šetriť sa dá s „rastúcimi detskými lyžami“ z INTERSPORTU.

IDEÁLNA DĹŽKA LYŽÍ PRE DETI

  • Pri výbere správnej dĺžky lyží treba brať do úvahy okrem výšky dieťaťa aj jeho lyžiarske znalosti. Rastúce detské lyže od INTERSPORTu uľahčujú výber tej správnej dĺžky a prinášajú optimálne potešenie z jazdy pre našich potomkov.
  • Vo výške očí/čela: pre veľmi talentovaných pretekárov
  • Vo výške brady/nosa: pre priemerných lyžiarov
  • Vo výške pliec: pre začiatočníkov
share as on facebook