Rafting na rieke Váh, Belá a v Liptovskom Mikuláši

Cenník

01.05.2019 - 01.10.2019

Typ Produkt Cena
2 dospelí Zľava 20% pre maximálne 2 osoby z ceny vstupov na paintball, lukostreľbu, airsoft, vzduchovky. zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
Dospelí 20% zľava na rafting v areáli vodného slalomu v Liptovskom Mikuláši. zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
2 dospelí 20% zľava na rafting v areáli vodného slalomu v Liptovskom Mikuláši pre 2 dospelé osoby. zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
Dospelí 20% zľava na rafting na rieke Belá. zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
2 dospelí 20% zľava na rafting na rieke Belá pre 2 dospelé osoby. zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
Dospelý 20% zľava na rafting na rieke Váh. zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
2 dospelí 20% zľava na rafting na rieke Váh pre dve dospelé osoby. zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
Dospelý 20% zľava na hydrospeed. zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
2 dospelí 20% zľava na hydrospeed pre dve dospelé osoby. zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU

Rafting adventure je športová agentúra, ktorá sa venuje outdoorovým aktivitám so zameraním na dobrodružstvo , adrenalín a zážitky.. V našej ponuke sa nájde pre každého niečo, či už je to dobrodruh, firma alebo rodina s deťmi. Špecializujeme sa na vodné športy (RAFTING, RAFTING BELÁ, SPLAVOVANIE RIEK VÁH, ORAVA HRON, DUNAJEC, KAYAKÁRSKA ŠKOLA, HYDROSPEED). Aktivity organizujeme v regióne Liptov, ktorý dôverne poznáme, no nie je pre nás problém zorganizovať akciu kdekoľvek na Slovensku, ale i v zahraničí. Je jedno čo si z našej ponuky vyberiete, my sa budeme snažiť o Vaše maximálne zážitky a veríme, že na príjemné chvíle prežité s nami budete dlho spomínať!

Rafting Liptovský Mikuláš

 • Rafting v Liptovskom Mikuláši, na umelo vystavanom kanály. Areál sa nachádza neďaleko centra LIptovského Mikuláša. Svojou obtiažnosťou a vybavením spĺňa parametre svetovej úrovne (v roku 2007 sa tu uskutočnili ME dospelých v kanoistike na divokej vode). Táto trať je domovom našich olympíjskych víťazov – Michala Martikána a Eleny Kaliskej. Rafting je určený najmä pre ozajstných vychutnávačov adrenalínovej zábavy. Budete prekonávať prekážky ako skutočný profesionáli.
 • Čakajú na Vás veľké vlny, pereje, spenené vodné valce a skoky.Počas dvoch hodín( cca 8-10 jázd) sa naučíte zdolávať umelo vytvorené vodné prekážky s pomocou inštruktora, ktorý túto trať poznajú veľmi dobre. Počas raftingu je čln pod dozorom záchrany z brehu.
 • Výhodou raftingu v Liptovskom Mikuláši je, že tí ktorí momentálne nie sú na vode , môžu svojich kolegov fotiť, pozorovať alebo povzbudzovať, čo na prírodných tokoch nie je možné. Ak si chcete poriadne zajazdiť na divokej vode potom je tento rafting práve pre Vás.

Rafting rieky Belá

 • Rafting na rieke Belá. Najkrajšía a najdravšía prírodná rieka ,ktorú ponúka Slovensko. Tečie priamo pod jej symbolom - Kriváňom. Splav Belej odkryje pohľad na divokú prírodu, ktorý bol pre Vás doposiaľ neprístupný. Rieka svojou obtiažnosťou pripraví množstvo chvíľ, ktoré Vás určite nenechajú pokojnými. Súhra posádky je nevyhnutná. Po ťažších úsekoch prídu vždy ľahšie. Preto je rafting na Belej jeden z najatraktívnejších a najlákavejších na Slovensku a teší sa veľkému záujmu. Splavovanie rieky Belá patrí k zážitkom na ktoré sa nezabúda. Jej priezračná voda a divoká príroda už očarili nejedného vodáka. Splavovať Belú budeme v úseku Pobanské – Liptovský Hrádok.

Rafting, splavovanie rieky Váh

 • Červený kút – MVE Uhorská Ves
 • V údolí medzi Vysokými a Nízkymi Tatrami splavíte najkrajší úsek najdlhšej slovenskej rieky od sútoku Bieleho a Čierneho Váhu po Uhorskú Ves.
 • Rekreačné splavovanie Váhu sa realizuje na nafukovacích 2- alebo 6-miestnych raftových člnoch v doprovode inštruktora. Nenáročná plavba po Váhu je vhodná aj pre rodiny s deťmi.
 • Umožní Vám vypnúť z každodenných starostí a dokonale splynúť s prírodou bežnému turistovi nedostupnou.
 • Lipovec – Strečno
 • Splavovať Váh budeme v hlbokom priesmyku s množstvom meandrov, vymyslených i skutočných nástrah a panenskej prírody Malej Fatry, ktorej trónia dva hrady.
 • Splav prielomom Váhu popod zrúcaniny Starého hradu ukončíme priamo pod zrúcaninami známeho hradu Strečno. Ide o jeden z posledných nezregulovaných úsekov na Vážskej kaskáde známy tiež pltníckym úsekom „Margita a Besná“.

Hydrospeed

 • Naša spoločnosť pripravila novinku na Slovensku - hydrospeed! V Alpských krajinách známa varianta splavovania sa vďaka nám dostala aj pod Tatry. Klient sa oblečie do neoprénov. Obuje si plutvy a splavuje divoké pereje pomocou hydrospeedu. Hydrospeed je nosná doska, na ktorej leží telom, nohy sú voľne položené na vode. Ovláda sa pomocou náklonov a pohybom nôh. Toto poskytuje maximálny kontakt s vodou.

Paintball

 • Priamo v areály sa nachádza paintballové ihrisko o rozlohe viac ako 1500 m² s 30 samostatnými drevnými prekážkami. Paintballové ihrisko je ideálnym a obľúbeným miestom pre všetkých čo majú radi adrenalín a chcú si vyskúšať túto atraktívnu aktivitu. Je to hra plná napätia, v ktorej je dôležitá nielen fyzická kondícia a sila, ale tiež schopnosť premýšľať a rýchlo sa rozhodovať.

Vyskúšajte si svoje strelecké schopnosti pri streľbe zo vzduchoviek. Pripravíme Vám strelecký pretek pre jednotlivcov alebo tímy. Streľbu zo vzduchoviek Vám zorganizujeme v našom areáli alebo kdekoľvek v rámci Slovenska. Aktivita vzduchovky je vedená pod dozorom skúseného inštruktora.

Odkiaľ vyrazíte? Zobraz trasu
Areál vodných športov Liptovský Mikuláš

PODOBNÉ PONUKY

TOP
100%
VIAC INFO

Wellness Hotel Diplomat**** tenis

Rajecké Teplice

Wellness Hotel Diplomat**** v Rajeckých Tepliciach ponúka služby na vysokej úrovni štvorhviezdičkového hotela, kde prístup…

TOP
100%
VIAC INFO

Motokáry Tatry

Svit

V našom motokárovom parku máme motokáry s motorom Honda GX 200 (s výkonom 6,5 HP) a Honda GX 270 (s výkonom 9 HP). Aby ste si…

TOP
15%
VIAC INFO

Village resort Hanuliak ****

Belá

Nový a jedinečný Village resort Hanuliak sa nachádza v krásnej prírode Národného parku Malej Fatry v malebnej dedinke Belá, len…

20%
VIAC INFO

Stanišovská jaskyňa - Jánska dolina

Liptovský Ján

Jediná celoročne prístupná jaskyňa na Liptove otvorená každý deň. Dokonalý zážitok zažijete pri objavovaní čarovného podzemia so…

10%
VIAC INFO

Progym Fitness Centrum

Považská Bystrica

Nájdete tu komplexné služby v oblasti aktívnej starostlivosti o telo. Pro Gym fitness centrum je vybavené najmodernejšími strojmi…

20%
VIAC INFO

Tarzania Trenčín

Trenčín

TARZANIA Trenčín sa nachádza na Brezine, v tesnej blízkosti asfaltovej cesty smerom od hotela Brezina k Čerešňovému sadu. Autom…

share as on facebook