SKI VITANOVÁ Vrchdolinky

Cenník

26.12.2019 - 31.03.2020

Typ Produkt Cena
AKCIA 1 + 1 na trojhodinový skipas 1+1 ZĽAVA na 3. hod. skipas. Jedna osoba platí plnú sumu a druhá ide ZADARMO! Akcia platí: od 26.12.2019 do 31.3.2020. VÝHODU NA SKIPAS je možné využiť len 1x za deň! Kupón platí na jednorázové použitie! zľava 100% VYUŽIŤ ZĽAVU

Stredisko s najkrajším výhľadom na Tatry. Rodinná lyžovačka bez čakacích lehôt. Zvýhodnené ceny pre deti do 14 rokov, juniorov do 19 rokov a seniorov od 60 rokov...., to je SKI VITANOVÁ. Ponúkame lyžovačku za dobré ceny, ktoré nezvyšujeme ani počas "TOP" lyžiarskej sezóny. Skvelá lyžovačka na výborne zasnežených tratiach. Ubytovanie a stravovanie priamo v stredisku. Bezplatné parkovanie - kapacita 500 parkovacích miest. Príjemné prostredie pre deti aj dospelých. Možnosť využitia lyžiarskej a snowboardovej školy a škôlky, špičkového servisu a požičovne lyžiarskych a snowboardových potrieb.V stredisku nájdete aj požičovňu a servis lyžiarskej výstroje a pre začiatočníkov a deti aj lyžiarsku školu a škôlku. Samozrejmosťou je aj bezplatné parkovisko s kapacitou cca. 500 parkovacích miest. 

Lyžiarske stredisko bolo vybudované v roku 2008 a v tom istom roku otvorilo aj prevádzku. Nachádza sa v blízkosti obce Vitanová a je priamo prístupné z cesty III. triedy na trase Trstená – Vitanová - Oravice, s dostatočnou kapacitou bezplatných parkovacích miest. Daná oblasť sa nachádza v pohraničnej oblasti, s dobrým prepojením do Poľska - Hraničný prechod Suchá Hora - Chocholów sa nachádza len 5km od strediska, hraničný prechod Trstená –Chyžne 10 km. Oravská priehrada , Roháče a Liptov sú na dosah. Termálne kúpaliská v Oraviciach a na Liptove sú len na skok od areálu. Lyžiarsky areál sa nachádza len 22 km od Zakopaného a je vyhľadávaným strediskom aj pre lyžiarov z Poľska.

Mapa strediska

Zjazdovky sú pravidelne upravované a podľa potreby zasnežované moderným systémom technického zasnežovania. Os sezóny 2011/2012 sme pripravili rozšírenie počtu zasnežovaných tratí. 

 • Celková dĺžka zasnežovaných tratí je 5,7 km. 
 • Nadm. výška. základne zjazdoviek 725 m n.m. 
 • Nadm. výška. vrcholu zjazdoviek 968 m n.m. 
 • Prevýšenie 243 m 
 • Celková prepravná kapacita 3600 osôb / hodina
 • Reštaurácia ponúka teplé občerstvenie počas celého dňa. Posedenie a grilovanie na terase s výhľadom na okolitú prírodu.

Reštaurácia

 • Pre občerstvenie je Vám v stredisku k dispozícii samoobslužná reštaurácia. Táto Vám poskytne pohodlné občerstvenie s pestrým výberom jedál a nápojov. 
 • V ponuke je zastúpená tradičná slovanská gastronómia, vegetariánske jedlá a regionálne špeciality. 
 • Samozrejmosťou je bohatá ponuka nealko a alko nápojov. K dispozícii je terasa s grilom, kde si môžete posedieť na čerstvom oravskom vzduchu. Reštaurácia má detský kútik. 
 • Pre ubytovaných hostí je možnosť zabezpečenia celodenného stravovania.

Požičovňa lyžiarskeho výstroja 

 • Ste začiatočník a neviete sa rozhodnúť či Vás pohyb na snehu očarí ? Potrebujete pre Vaše dieťa výstroj na lyžiarsky výcvik , alebo Vám doslúžila Vaša lyžiarska výstroj?
 • V takom prípade nás neváhajte navštíviť. Naši odborne vyškolení pracovníci Vám radi pomôžu so zapožičaním kompletnej lyžiarskej alebo snowboardovej výstroje renomovaných značiek Rossignol, Fischer. 
 • V prípade že sa Vám to naozaj zapáči , môžete si odskúšanú výstroj u nás aj zakúpiť.

Servis 

 • Máte technický problém s Vašou výstrojou ? Ochotne Vám ho odstránime na našom špičkovom Švajčiarskom servisnom pracovisku priamo v areáli lyžiarskeho strediska. 
 • Vykonávame všetky druhy opráv ( zalievanie skĺznic , brúsenie hrán bočné + spodné, montáž viazaní , oprava viazaní ).
 • Voskovanie vykonávame zásadne horúcim voskom ktorý Vám zabezpečí predĺženie životnosti sklzníc a spríjemní pohyb na svahu.

Lyžiarska a snowboardová škola

 • Výučba v našej lyžiarskej škole je určená pre deti i dospelých, pre úplných začiatočníkov, ktorí sa u nás naučia prvé oblúčiky, ale aj pre pokročilých lyžiarov, ktorí si chcú zlepšiť svoju techniku jazdy na lyžiach alebo zdokonaliť carvingový oblúk. 
 • Nezabúdame samozrejme ani na snowboardistov, ktorí určite ocenia pomoc našich inštruktorov pri prvých oblúkoch na snowboarde. 
 • Výučba prebieha pod vedením skúsených a vyškolených inštruktorov a naučíte sa všetko od základov lyžovania alebo snowboardingu až po krásne rezané oblúky. Stačí si vybrať z našej ponuky.

Ubytovanie priamo v lyžiarskom stredisku 

 • Dobudovaním ubytovacích kapacít v roku 2010 sa škála služieb rozšírila aj o ubytovacie služby, s možnosťou celodenného stravovania a bezplatnej úschovy lyžiarskych potrieb. 
 • Stredisko okrem toho ponúka nasledovné služby: - požičovňa lyžiarskej výstroje zn. Rossignol a Fischer - servis lyžiarskej výstroje na špičkovom švajčiarskom servisnom zariadení - SKI SCHOOL - lyžiarsku školu a škôlku na vysokej úrovni pre deti aj dospelých

Pozrite si aj video zo strediska

Odkiaľ vyrazíte? Zobraz trasu

PODOBNÉ PONUKY

50%
VIAC INFO

SKI Telgárt

Telgárt

Ski centrum sa nachádza v blízkosti horehronskej obce Telgárt, v údolí medzi Nízkymi Tatrami, Slovenským rajom a Slovenským …

50%
VIAC INFO

JASENSKÁ DOLINA

Belá - Dulice

Jasenská dolina patrí medzi najznámejšie veľkofatranské doliny. Nachádza sa na turčianskej strane Veľkej Fatry, pod severnými…

50%
VIAC INFO

SKI OPALISKO

Závažná Poruba

Navštívte zimné lyžiarske stredisko OPALISKO, nachádzajúce sa v srdci Liptova v Nízkych Tatrách nad obcou Závažná Poruba – na…

50%
VIAC INFO

SKI DRIENICA

Drienica

Ski Drienica sa nachádza 4 km od Sabinova v Prešovskom kraji. V Drienickej doline je ubytovacia kapacita cca 1500 osôb v piatich…

20%
VIAC INFO

Mýto SKI & BIKE centrum

Mýto pod Ďumbierom

Lyžiarske stredisko v Mýte pod Ďumbierom sa tešilo obľube už niekoľko desaťročí. Od decembra 2018 zmenilo majiteľa  a od…

100%
VIAC INFO

Ski Centrum Demänová

Liptovský Mikuláš

Nazrite do novootvoreného strediska v DEMÄNOVEJ Lyžiarske stredisko sa nachádza pri vstupe do Demänovskej doliny, ktorá je jedna…

share as on facebook