Zoskok.sk

Cenník

01.06.2020 - 01.10.2020

Typ Produkt Cena
Tandemový zoskok Tandemový zoskok v Prievidzi, 3000 m. PRE UPLATNENIE ZĽAVY JE NUTNÉ PRI OBJEDNÁVKE CEZ E-SHOP WWW.ZOSKOK.SK ZADAŤ POZNÁMKU 10% ZĽAVA SK BENEFIT. 160€ (cenníková cena)
144.00€ (cena po zľave)
zľava 10% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
Tandemový zoskok - 2 osoby Tandemový zoskok pre dvoch v Prievidzi, 2500 m. Pre uplatnenie zľavy je nutné pri objednávke cez e-shop www.zoskok.sk zadať poznámku 10% zľava SK BENEFIT. 300€ (cenníková cena)
270.00€ (cena po zľave)
zľava 10% VYUŽIŤ ZĽAVU

Kto z nás občas nezatúži pozrieť sa na svet z vtáčej perspektívy, vidieť z výšky svoje mesto či obec a ich okolie? Čo sa vyrovná skvelému pocitu z ovládnutia „prázdneho priestoru“, výšok i z prekonania svojho strachu? Tí, čo to už zažili, sa za intenzívnymi zážitkami, ktoré obohacujú každodenný život o celkom nové myšlienky, pravidelne vracajú. Prekročte aj vy svoje zábrany, odpútajte sa od pevnej zeme a pozrite sa na svet z nadhľadu. Zistíte pri tom, že veci, ktoré sa vám „tam dolu“ javili ako neprekonateľné či veľmi dôležité, sa odrazu dostali na svoje miesto a vy ich po návrate z výšok zvládnete oveľa ľahšie. Podobné zážitky a pocity vám ponúkajú viaceré adrenalínové športy, ale žiaden z nich v takom krátkom čase a v takej intenzite ako športový parašutizmus. Jednou z možností, ako priamo prežiť skutočný voľný pád, je tandemový zoskok. Takýmto spôsobom môžete bezpečne zažiť na vlastnom tele najväčšie adrenalínové dobrodružstvo vo svojom živote, na ktoré nikdy nezabudnete. Všetku prácu pri zoskoku vykonáva tandempilot (inštruktor), zatiaľ čo si vy všetko spokojne vychutnávate.

Tandemový zoskok - Priebeh zoskoku 

  1. PRIVÍTANIE - po Vašom príchode na letisko sa zoznámime a Vy vypíšete tlačivo Vyhlásenie pasažiera tandemového zoskoku. V prípade neplnoletosti je potrebný písomný súhlas zákonného zástupcu. Dohodneme možnosť nasnímania Vášho zoskoku.
  2. USTROJENIE - oblečiete si kombinézu, vyskúšate okuliare a v prípade chladnejšieho počasia aj parašutistickú kuklu (toto všetko Vám na zoskok zapožičiame). Tandempilot Vás ustrojí do špeciálneho postroja.
  3. INŠTRUKTÁŽ - tandempilot Vás v priebehu niekoľkých minút oboznámi s celým priebehom zoskoku a nacvičí s Vami potrebné úkony pri lietadle.
  4. LET V LIETADLE - sadnete do lietadla a počas stúpania do stanovejnej výšky sa budete môcť kochať výhľadom na okolie. Počas letu Vám tandempilot ešte zopakuje samotný priebeh zoskoku.
  5. VOĽNÝ PÁD - v stanovenej výške sa otvoria dvere lietadla a to už na Vás čaká najvzrušujúcejšia časť zoskoku - výskok z lietadla a voľný pád. Jeho dĺžka je závislá od výšky výskoku a pohybuje sa od 30 do 50 sekúnd.
  6. OTVÁRANIE A LET NA PADÁKU - vo výške 1500 m tandempilot otvorí padák. Otváranie je plynulé, nepocítite trhnutie. Na otvorenom padáku budete ešte niekoľko minút letieť. Samozrejme budete mať šancu vyskúšať si riadenie padáka.
  7. BEZPEČNÉ PRISTÁTIE - pred pristátím od Vás tandempilot prevezme riadenie a bezpečne Vás dopraví na zem.
Odkiaľ vyrazíte? Zobraz trasu
Letisko Prievidza, Letisková 8
971 03 Prievidza

PODOBNÉ PONUKY

TOP
40%
VIAC INFO

Adventure Golf

Liptovský Mikuláš

Adventure golf je nová a príjemná zábava pre celú rodinu, ako aj obľúbený rekreačný a profesionálny šport. Je to v podstate…

TOP
15%
VIAC INFO

Village resort Hanuliak ****

Belá

Nový a jedinečný Village resort Hanuliak sa nachádza v krásnej prírode Národného parku Malej Fatry v malebnej dedinke Belá, len…

TOP
20%
VIAC INFO

Bardejovské kúpele - wellness a iné atrakcie

Bardejov

Bardejovské kúpele patria medzi najstaršie a najkrajšie na Slovensku. Nachádzajú sa uprostred prekrásnej prírody horného Šariša,…

TOP
50%
VIAC INFO

PARK SNOW Donovaly - lanovka

Donovaly

Donovaly sa v lete stávajú „hlavným mestom detí“ Donovaly, obec vzdialená len 26 km od Banskej Bystrice je známa predovšetkým ako…

TOP
100%
VIAC INFO

Canoeraft Dunajec

Červený Kláštor

Chcete absolvovať jedinečnú európsku atrakciu a prežiť nezabudnuteľné zážitky? Ponúkame Vám Rafting (s inštruktorom) na rieke…

TOP
100%
VIAC INFO

Zábavný park Liptov

Liptovský Mikuláš

Zabavný park Liptov sa nachádza asi 5km od centra mesta Liptovský Mikuláš – v časti Vitálišovce. Športovo zábavný areál pod…

share as on facebook