Thermalpark Dunajská Streda

Cenník

01.06.2020 - 01.06.2021

Typ Produkt Cena
Celodenné vstupy 25% zľava na celodenne vstupenky v kategóriách dospelý, dôchodca, študent, ZŤP a dieťa. Výhoda sa nevzťahuje na víkendový, sviatočný a sezónny príplatok. Výhoda neplatí v termíne 24.12.2020 - 1.1.2021, počas Veľkej noci a v hlavnej letnej sezóne (júl-august). zľava 25% VYUŽIŤ ZĽAVU

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. V krásnom prostredí v srdci Žitného Ostrova ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie. Thermalpark vďačí svoju existenciu šťastnej náhode: začiatkom 80-tych rokov kedy na terajšom území kúpaliska namiesto olejového vrtu navŕtali v hĺbke 1.600 metrov mineralizovanú vodu s teplotou 57° stupňov sa začala nová kapitola v živote Žitného Ostrova. Na ploche 18 hektárov sa momentálne nachádza 10 interiérových a exteriérových bazénov s mineralizovanou liečivou a termálnou vodou s teplotou od 26 °C do 39 °C, ktorá má priaznivé účinky hlavne pri ťažkostiach pohybového ústrojenstva. Návštevníkom túžiacich po osviežení sú k dispozícii štyri vnútorné a šesť vonkajších bazénov. 

Pre malé deti ponúka kúpalisko vyžitie v detskom bazéne so zábavnou šmykľavkou a detský letný klub s pestrým programom. Väčší nadšenci adrenalínu a zábavy majú možnosť vyskúšať tobogánovú vežu so siedmimi tobogánmi. Milovníci pohybu sú v hlavnej sezóne očakávaní na športových ihriskách (plážový minigolf, multifunkčné ihrisko, stolný tenis, vonkajší šach). Nové masážne centrum so šiestimi masážnymi priestormi a obnovený saunový svet so štyrmi saunami (fínska, bio, infra a parná), so soľnou kabínou, jacuzzi a ochladzovacím bazénom zaručia návštevníkom bezkonkurenčný oddych a uvoľnenie.

Ubytovanie

 • Hotel Thermalpark *** sa nachádza priamo v hlavnej budove rekreačného komplexu Thermalpark Dunajská Streda, odkiaľ hostí delí od bazénov, masážneho centra a saunového sveta iba pár krokov. Spolu 47 útulných izieb zabezpečuje pohodlie druhého domova. Samozrejmosťou na izbách je klimatizácia, LCD televízor, minibar, trezor a Wi-Fi pripojenie. Okrem štandardných dvojlôžkových izieb, ponúka hotel špeciálne izby, ktoré sa dajú navzájom prepojiť, sú tak ideálne pre rodiny či skupinku priateľov. Väčšina našich izieb ponúka jedinečný výhľad na bazény a prírodné jazero Thermalparku.
 • Hotel poskytuje svojim návštevníkom viac ako len ubytovanie. Počas celého pobytu majú naši hostia neobmedzený vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov. Blahodarné účinky termálnej vody a kvalitné služby v podobe rôznych masáží a procedúr, vynovený saunový svet a príjemný personál sú zárukou k spokojnosti našich hostí. 
 • Hotel je svojou polohou a vybavením vhodný aj na firemné akcie, školenia, semináre, kongresy ako aj obchodné rokovania. Kapacita konferenčnej miestnosti je do 50 osôb.

Bazény

 • V Thermalparku Dunajská Streda je využívaná termálna voda s vysokou koncentráciou minerálnych látok z vrtu vyvierajúceho z hĺbky 1.600 metrov, jej teplota dosahuje až 57 °C Pre návštevníkov, ktorí si chcú užiť blahodarné účinky našej termálnej vody, ponúkame relax na absolútne novej úrovni. 
 • Sedacia časť relaxačného bazéna s horúcou liečivou vodou bola rozšírená o nové pohodlné sedacie plochy. Celé prostredie bazéna dostalo príjemný južanský charakter s priateľskými teplými farbami. 
 • Pre kúpania chtivých, ktorí hľadajú vodnú zábavu, odporúčame rekreačný bazén s početnými vodnými atrakciami a príjemným výhľadom na jazero so zeleným ostrovom. 
 • Vo vonkajšom areáli nájdete taktiež veľký plavecký bazén a o trošku menší Taliansky bazén a jacuzzi. 
 • Šmykľavka v strede detského bazéna s novou technológiou je absolútnym favoritom ratolestí. Pre staršie deti a samozrejme aj pre ich rodičov sme otvorili nový toboganový systém so siedmimi tobogánmi.

Saunový svet

Cena vstupu do Saunového sveta zahŕňa využitie nasledovných služieb 

 • Fínska sauna - Biosauna - Infrasauna - Parná sauna - Soľná kabína - Výrivka - Ochladzovací bazén - Ľadopád - Zážitkové sprchy


Saunové ceremoniály

Od januára 2017 môžete zažiť saunové ceremoniály už aj v Thermalparku Dunajská Streda!

Saunový ceremoniál je ojedinelým spestrením a intenzívnym zážitkom Vášho saunovania. Neplní len zábavnú funkciu, ale zvyšuje aj blahodarné účinky samotného saunovania. Saunový ceremoniál prebieha vo fínskej saune, zvyčajne v troch cykloch. Saunový majster polieva kamene a víri horúci vzduch tak, aby dostatočne zvýšil potrebnú vlhkosť a navodil pocit väčšieho tepla. Neskôr sa individuálne venuje každému návštevníkovi a vytvára pomocou uteráka tzv. tepelný náraz, ktorý telo ešte viac prehrieva. Počas ceremoniálu sa často používajú rôzne esencie, peelingové soli a samozrejmosťou je príjemná hudba. Celkový čas ceremoniálu sa pohybuje okolo 10-15 minút.

Saunové ceremoniály majú svoje pravidlá:

 • Príďte na začiatok ceremoniálu včas.
 • Usaďte sa na lavici vo výške, ktorá Vám vyhovuje. Nezabudnite, že čím vyšší stupienok, tým väčšia horúčava.
 • Telo vrátane chodidiel podložte plachtou.
 • Sauna je miesto odpočinku a relaxácie. Počas ceremoniálu nerušte ostatných.
 • Ak budete kedykoľvek počas ceremoniálu cítiť potrebu saunu opustiť, urobte to. Nikto sa na Vás nebude hnevať.

Tešíme sa na vás v saunovom svete Thermalparku!

Odkiaľ vyrazíte? Zobraz trasu
Gabčíkovská cesta 237/38, 929 01 Dunajská Streda

PODOBNÉ PONUKY

TOP
15%
VIAC INFO

Village resort Hanuliak ****

Belá

Nový a jedinečný Village resort Hanuliak sa nachádza v krásnej prírode Národného parku Malej Fatry v malebnej dedinke Belá, len…

TOP
20%
VIAC INFO

Bardejovské kúpele - wellness a iné atrakcie

Bardejov

Bardejovské kúpele patria medzi najstaršie a najkrajšie na Slovensku. Nachádzajú sa uprostred prekrásnej prírody horného Šariša,…

20%
VIAC INFO

Koliba Josu - wellness, bowling

Zuberec

Penzión Josu bola postavený v duchu tradičnej ľudovej architektúry ľudu severnej Oravy v dedine Zuberec. Už od roku 2001 je…

20%
VIAC INFO

Hotel Impozant ****

Valča

Hotel Impozant**** sa nachádza v centre čarovnej prírody Malej Fatry. Ponúka oázu harmónie, pokoja a relaxu v objatí…

20%
VIAC INFO

HOTEL *** SOREA MÁJ

Liptovský Ján

Wellness Hotel *** SOREA MÁJ je situovaný v prekrásnej scenérii Národného parku Nízke Tatry v nadmorskej výške 700 metrov, pri…

10%
VIAC INFO

KÚPELE LÚČKY – BALNEOCENTRUM

Lúčky - kúpele

KÚPELE LÚČKY sú to pravé miesto pre oddych, zlepšenie zdravotného stavu a načerpanie nových síl. Medzi…

share as on facebook