Terénne kolobežky Monster

Cenník

01.06.2019 - 01.10.2019

Typ Produkt Cena
Terénne kolobežky Pri objednaní štyroch kolobežiek jedna ZADARMO. zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU

Letné a lyžiarske stredisko Ski Telgárt sa nachádza v blízkosti horehronskej obce Telgárt, v údoli medzi Nízkymi Tatrami, Slovenským rajom a Slovenským Rudohorím, neďaleko prameňa rieky Hron a priamo pod úpätím Kráľovej hole.

TERENNÉ KOLOBEŽKY MONSTER

Monster terénna kolobežka je prispôsobená rozmanitým, horským trasám. Hoci vyzerá nenápadne, môže zaistiť podstatnú dávku adrenalínu. Jazdíme na zjazdovke Stodolisko (750 m) v lyžiarskom stredisku Ski Telgárt pri Kolibe pod Kráľovou hoľou, kde sa nachádza aj požičovňa kolobežiek a potrebného príslušenstva.

Prevádzkový poriadok pre Monster terénne kolobežky Telgárt.

UPOZORNENIE: Účasť je na vlastné riziko a za prípadné úrazy sebe a iným osobám prevádzkovateľ nezodpovedá!!!

 1. Jazda na terénnej kolobežke je možná od 12 rokov alebo výšky 140 cm, deti do 15 rokov len v sprievode dospelej osoby.
 2. Každý jazdec je povinný mať počas jazdy na hlave prilbu.
 3. Každý jazdec je počas jazdy povinný sa plne venovať jazde na kolobežke.
 4. Terénna kolobežka je konštrukčne riešená pre jedného jazdca a to s maximálnym zaťažením 100 kg.
 5. Maximálna rýchlosť nesmie prekročiť 20 Km/hod.
 6. Terénna kolobežka je určená pre jazdu na vyznačenej trati prevádzkovateľa, je schopná prekonávať drobné terénne nerovnosti. Nemožno však prekonávať prekážky ako napríklad priečne zrazy pre odvod vody, výmoli, kamene a hrubé nerovnosti. V opačnom prípade hrozí nebezpečie poškodenia rámu kolobežky a úraz. Za vzniknuté vady na kolobežke a úraz v dôsledku neuposlúchnutia pokynov nenesie prevádzkovateľ žiadnu zodpovednosť.
 7. Jazda na terénnej kolobežke mimo vytýčenej trasy je PRÍSNE ZAKÁZANÁ! Nájomca nesmie poskytnúť kolobežku do užívania tretej osobe.
 8. Pri úraze na trati je jazdec povinný poskytnúť prvú pomoc a oznámiť úraz oprávneným osobám prevádzkovateľa, ktorými sú obsluha vpri vleku.
 9. Za vzniknuté vady na terénnej kolobežke v dôsledku neuposlúchnutia pokynov si prevádzkovateľ vyhradzuje právo na finančné odškodnenie až do výšky 100% ceny kolobežky.
 10. Po zastavení na trati pre kolobežky a pred ďalším pokračovaním je jazdec povinný sa presvedčiť či neohrozuje a neobmedzuje ďalších jazdcov kolobežiek.
 11. Na trati je každý povinný sa správať tak, aby neohrozil zdravie alebo život, alebo nespôsobil škodu sebe ani inému. Pred a počas používania kolobežky je zakázané požívať alkoholické nápoje, omamné látky a fajčiť.
 12. Na trati je zakázané akokoľvek svojvoľne meniť úseky alebo prekážky s výnimkou situácií ohrozujúcich bezpečnosť jazdcov na trati.
 13. Každý jazdec sa zaväzuje udržiavať poriadok v areáli aj na tratiach, dodržiavať Všeobecné obchodné podmienky, tento prevádzkový poriadok a pokyny zodpovedných zamestnancov.
Odkiaľ vyrazíte? Zobraz trasu

PODOBNÉ PONUKY

TOP
10%
VIAC INFO

Loď Liptovská Mara - vyhliadkové plavby

Liptovský Trnovec

Objavte s nami krásy Liptovského kraja z pokojnej hladiny Liptovskej Mary, vytvárajúcej nádherný kontrast veľkej vodnej plochy s…

TOP
100%
VIAC INFO

Bike park Jasenská dolina

Belá - Dulice

Jasenská dolina patrí medzi najznámejšie veľkofatranské doliny. Nachádza sa na turčianskej strane Veľkej Fatry, pod severnými…

TOP
100%
VIAC INFO

Jánošíkov dvor Zázrivá - Adventure golf

Zázrivá

Adventure golf nájdete v penzióne Jánošíkov dvor v nádhernej prírodnej scenérii obci Zázrivá. Ide o prvé 18-jamkové adventure…

TOP
100%
VIAC INFO

Zábavný park Liptov

Liptovský Mikuláš

Zabavný park Liptov sa nachádza asi 5km od centra mesta Liptovský Mikuláš – v časti Vitálišovce. Športovo zábavný areál pod…

TOP
20%
VIAC INFO

Bike Park Malinô Brdo

Ružomberok

Ružomberok – Malinô Brdo sa nachádza v krásnom prostredí Veľkej Fatry v nadmorskej výške 545 až 1209 m.n.m. Je umiestnené asi 1…

TOP
20%
VIAC INFO

Village resort Hanuliak ****

Belá

Nový a jedinečný Village resort Hanuliak sa nachádza v krásnej prírode Národného parku Malej Fatry v malebnej dedinke Belá, len…

share as on facebook